عنوان متا: طراحی سایت | شرکت طراحی سایت

توضیحات متا: اگر می‌خواهید وب سایتی حرفه‌ای برای کسب و کار خود داشته باشید پکیج طراحی وب سایت طراحان ایرانیان را برای وب سایت‌های فروشگاهی و شرکتی مشاهده کنید.

 با طراحان ایرانیان کسب و کار خود را زنده کنید

اگر می‌خواهید محصولات و خدمات مجموعه‌ی خود را به سراسر ایران و جهان نشان دهید، اولین شرط آن داشتن یک وب سایت حرفه‌ای می‌باشد.

هر کسب و کار یک وب سایت

 وب سایتی که در اختیار دارید در واقع شعبه‌ی دوم فروشگاه یا شرکت شما می‌باشد. در صورتی که به طور مداوم و مستمر آن را توسعه دهید و اشکالات بوجود آمده را بهبود بخشید، می‌توانید سهم بزرگی از بازار را در فضای آنلاین و مجازی بدست آورید.

موضوع مهمی که در اینجا مطرح است نحوه ی طراحی وب سایت متناسب با شغل و کسب و کار شما می‌باشد. بهترین راه برای اینکه یک وب سایت ایده آل داشته باشید و نگرانی برای توسعه و نگهداری این وب سایت در آینده نداشته باشید، بهره گیری از یک شرکت با تجربه در زمینه‌ی طراحی وب سایت می‌باشد.

هویت مجازی که شما با کمک وب سایت برای کسب و کار یا سازمان خود ایجاد می‌کنید می‌تواند نقش کلیدی برای موفقیت شما ایفا کند.

بعضی افراد به نقش پر رنگ‌تر شبکه‌های اجتماعی اشاره می‌کنند که شاید در نگاه اول همین طور به نظر برسد و بتوان به این موضوع اشاره کرد که شبکه‌های اجتماعی ابزار قوی برای برقراری ارتباطات به حساب می‌آیند ولی اگر دید عمیق‌تری به این موضوع داشته باشیم در خواهیم یافت، چنانچه یکی از شبکه‌های اجتماعی که شما روی آن سرمایه گذاری مالی و زمانی انجام داده اید، سرویس خود را قطع کند و بنا به هر دلیلی دیگر خدمات جدیدی ارائه ندهد، کسب و کار شما دچار اختلال می‌شود زیرا وابسته به آن می‌باشید.

اما در صورتی که وب سایت شخصی و مستقل برای خود ایجاد کنید همه ی اختیارات و امتیازات این سایت برای شما ثبت می‌شود و بدون اینکه وابسته به شخص یا سازمانی باشید می‌توانید آن را اداره کنید.

تفاوت میان طراح با توسعه وبسایت در چیست؟

در عصر حاضر شخصی که مسئولیت طراحی وب سایت را بر عهده دارد بیشتر بر روی عناصر و المان‌های گرافیکی وب سایت تمرکز دارد و در اکثر موارد تسلط عمیقی بر روی مباحث کدنویسی ندارد.

در آن سو فردی که مشغول توسعه‌ی وب سایت می باشد در زمینه‌های کد نویسی تسلط بالایی دارد و احتمالا بر خلاف طراح وب سایت به زیبایی بصری نگاه عمیقی ندارد.

آنچه ما در طراحان ایرانیان طی این چند سال انجام داده‌ایم اهمیت به توسعه وب سایت در کنار طراحی سایت بوده است، چون بر این عقیده‌ایم که در کنار اهمیت به گرافیک و زیبایی‌های بصری سایت باید نگاه ویژه ای به زیر ساخت و کد نویسی تمیز در سایت داشت.

حالا سوالی که برای بسیاری از سازمان ها و افراد پیش از انعقاد طراحی سایت پیش می‌آید در خصوص انتخاب بین طراح یا برنامه نویس می باشد و می‎خواهند بدانند به چه کسی پروسه‌ی طراحی سایت را بسپارند.

پیشتر هم اشاره شد ما به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه‌ی طراحی وب سایت، همه‌ی آیتم‌های مورد نیاز برای پیاده سازی یک وب سایت حرفه‌ای را هماهنگ با هم پیش می‌بریم تا سایت شما همزمان با سطح فنی و کیفی بالا از نظر ظاهری هم جزء سرآمدترین وب سایت‌های رسته شغلی شما باشد.

چه نوع سایتی مد نظرتونه؟

طراحی سایت

هر یک از شما از ایجاد سایت هدف خاصی دارید. این که هدف شما از ایجاد سایت چیست، نوع سایت را تعیین می‌کند. 

حال منظور ما از انواع سایت چیست؟ بریم با هم با این چند سایت آشنایی پیدا کنیم:

 • سایت ثایت

در سایت ثابت همه اطلاعات به صورت یکجا در سایت قرار می‌گیرد اما اگر قصد تغییر دادن قسمتی را دارید باید با کد نویسی آشنایی داشته باشید. معمولا اکثر سایت‌های ثابت با HTML طراحی می‌شوند. 

 

 • سایت‌های پویا 

در این نوع از سایت‌ها مدیر سایت بدون نیاز به کد نویسی به هر بخش دسترسی دارد. زبان سایت‌های پویا معمولا با Net. ASP. Php انجام می‌شود. 

 

 • پورتال 

اگر به دنبال چندین هدف در یک سایت هستید بهتر است که سایت پورتال‌ها را مد نظر قرار دهید؛ به عبارتی چندین سایت پویا را در اختیار دارید. 

 

 • سایت فلش‌

سایت‌های فلش از نوع ایستا و نیمه پویا هستند. معمولا سایت‌های فلش توسط یک طراح سایت طراحی می‌شوند و تغییرات مورد نیاز هم توسط همان فرد صورت می‌گیرد. اما بدی که این نوع سایت‌ها دارند این است که توسط موتورهای جستجو خوانده نمی‌شوند و سرعت پایینی دارند. 

6 تا از مهم ترین کارهایی که شرکت طراحان ایرانیان انجام می دهد!

شرکت طراحان وب سایت ایرانیان هر وب سایتی را که به دست می‌گیرد 6 کار مهم را بر روی آن انجام می‌دهد. این 6 مورد شامل موارد زیر است؟ 

 1. شناخت نیازهای کسب و کارهای شما 
 2. ارائه لیستی کامل و جامع از امکانات سایت 
 3. آغاز طراحی گرافیکی سایت 
 4. پیاده سازی کد وبسایت 
 5. ارائه تایید نهایی و کسب تایید کارفرما 
 6. آنلاین سازی وبسایت و آغاز پشتیبانی

 

چرا بعد از طراحی اولیه به پشتیبانی نیاز داریم؟ 

پس از طراحی اولیه ی وب سایت و راه اندازی آن می‌توان گفت کار اصلی ما شروع می‌شود و می بایست در صورت درخواست شما هر چند وقت یکبار کار توسعه‌ی آن انجام شود. بسیاری از قسمت‌هایی که شما در ادامه از وب سایت خود کم یا زیاد می‌کنید از بازخورد مشتریان یا کاربران سایت می‌باشد. به همین علت وجود یک شرکت قوی در زمینه‎ی طراحی و توسعه ی وب سایت و اپلیکیشن در کنار شما می‌تواند گامی موثر برای حضور پررنگ کسب و کار شما در اینترنت و تجارت الکترونیک باشد.

شرکت طراحان وبسایت پشتیبانی‌هایی که انجام می‌دهند شامل موارد زیر می‌شود؟ 

 1. بکاپ اطلاعات سایت
 2. نظارت بر هاست و ارتقاء آن در صورت نیاز
 3. پیگیری عملکرد وب سایت
 4. تحلیل سئوی سایت در صورت درخواست شما
 5. به روز رسانی محتوا
 6. به روز رسانی امنیت سایت

چه توقعی از یک شرکت طراحی وب سایت دارید؟

بیش از اینکه با هر شرکت طراحی وب سایت وارد مذاکره و انعقاد قرارداد شوید بهتر است چک لیستی از نیازها و امکاناتی که برای سایت خود مد نظر دارید را تهیه کنید و پرسش‌های خود در مورد کارکرد همه‌ی قسمت‌های آن را به طور شفاف بیان کنید تا همه‌ی توقعاتی که شما از راه اندازی وب سایت مورد نظرتان می باشد مشخص شود. برای نمونه لیستی از این انتظارات را برای شما به صورت موردی تهیه می‌کنیم: 

 1. رعایت اصول کدنویسی در هنگام پیاده‌سازی
 2. تغییر و اصلاح وبسایت پس از طراحی اولیه بنا به خواست مشتری
 3. طراحی اختصاصی قالب و شخصی سازی آن
 4. امنیت سایت
 5. آموزش کار با سیستم سایت
 6. تحلیل رقبای کاریتان در صورت درخواست شما

سوالات متداول طراحی سایت

هدف از طراحی سایت برای کسب و کار چیست؟

شناخت و آگاهی مشتریان از وبسایت شما و فروش اینترنتی از مهم‌ترین اهداف طراحی سایت می‌باشد.

آیا بعد از طراحی وبسایت به پشتیبانی هم نیاز است؟
بله. بعد از این که وب سایت شما راه اندازی شد شرکت ما موظف است که هر چند وقت یک بار به توسعه مجدد آن بپردازد. 

از یک شرکت طراحی وب سایت چه انتظاراتی باید داشت؟

قبل از این که استارت کار شما با یک شرکت طراحی و توسعه وبسایت بخورد باید لیستی از نیازها و توقعاتی که از یک شرکت و سایت دارید را تهیه و در اختیار آن شرکت قرار دهید. 

چه تفاوتی میان طراحی سایت و توسعه وبسایت وجود دارد؟

طراح سایت بر روی المان‌های گرافیکی سایت کار می‌کند اما توسعه وبسایت مربوط به کد نویسی می‌شود. 

 

کلام آخر 

حال که با طراحی وبسایت و همچنین با توسعه آن آشنایی پیدا کرده‌اید بهتر می‌دانید که شركت مقابل قرار است برای شما چه کارهایی را انجام دهد و بعد از مدتی سایت شما قرار است چه نتیجه‌ای را برای شما رقم بزند. 

با خیالی آسوده همکاری با شرکت طراحان ایرانیان را آغاز کنید.